МОСТИСЬКИЙ ДЕКАНАТ Тишковичі - місце паломництва на Мостищині ... із Дитятком, що на грудях
зустрічає усі люди,
ще й усмішкою вітає,
за нас Бога все благає!
Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ

Головна | Новини Деканальні Парафіяльні | Духовенство Духовенство деканату Священики Тишкович | Богослужіння | Храми

03.12.2013 03:14
Літопис парафіяльного життя

  Літопис парафіяльного життя
(основні ідеї пастирського планування праці) 

Мета: відновлення призабутої традиції богородичного відпустового місця у Тишковичах

 

2007 рік - оновлення церковно-богослужбового інвентаря: окуття Святого Євангелія, освячення нового Горнього Сідалища, придбання нових обрусів, богослужбового посуду та священничих риз.

2008 рік - для богослужбових потреб придбано апаратуру озвучення, а для храму вірних освячено нові хоругви та свічки на олію. Також було встановлено нові вхідні двері у притворі та оновлено хори.

2009-2010 рр. - оновлення каплиці біля чудотворного джерела у лісі: перекриття новою бляхою, побілка стін та встановлення помосту для богослужбових потреб під час відпусту. Також здійснено вирубку дерев з метою благоустрою та освітлення святого місця.

2011 рік - з благословення правлячого Архиєрея здійснено написання копії ікони Тишковицької Богородиці. Відтак з нагоди святкування 90 річчя храму урочисто було її освячено Владикою Юліяном (Вороновським) у присутності 18 священиків з різних деканатів єпархії та двох ксьондзів РКЦ. Копія чудотворної ікони виставлена була до почитання та обійшла всі парафії Мостиського деканату. Вірні під час молінь мали можливість придбати собі буклети та образочки.

2012 рік - з нагоди святкування Року Святих Таїнств відбувся вперше зїзд християнської молоді до Тишкович: проведено першу хресну дорогу із закладення основного голготського хреста та освячено фігурку Пречистої Діви Марії, на спомин про чудесну появу ікони Богородиці в храмі з подякою за її цілительні благодіяння. По дорозі до Тишкович для прочан розставлено інформаційні вказівники із зображенням ікони та каплички. З метою розвитку відпустового місця та поширення інформації про Тишковицьку Богородицю було створено офіційний веб-сайт та сторінку у фейсбуці.

2013 рік - відновлення давньої традиції йорданського водосвяття на т.з. "Тепличчині", - єдине місце в селі, про яке згадують старожили, де за часів кріпаччини людям видавалась вода після важкої праці на панському полі. Проведено роботи по заміні куполу храму та облаштуванню хресної дороги до чудотворного джерела 14-тьма стаціями хрестів. З нагоди святкування Року віри та соціального служіння за дозволом Владики до відпусту видано отцем настоятелем книжку під назвою "Акафіст до Богородиці, обявленої в Тишковичах". Наступний крок залежить від Владики, священиків та усіх вірних єпархії, аби належним чином, із молитовним каноном, здійснювати почитання ікони Тишковицької Богородиці по всіх парафіях єпархії. 

 
Поділитися з друзями

Календар

«     Червень 2023     »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Цікаві інтернет ресурси